Šikovných
kolegů není
nikdy dost

Více o týmu

Respektujeme výrazné
individuality a dáváme si
záležet na tom, aby
u nás tvořily sehraný tým.

Žiješ sportem? Jedině dobře – takových je nás v Livesportu spousta. Určitě ale mezi nás zapadneš i bez toho, abys znal/a aktuální sestavy všech týmů. Stačí, když rozumíš důležitým sportovním principům: že musíme stavět na našich úspěších, že se musíme učit z porážek a že s dobrou týmovou chemií je cesta k vítězství o dost snazší.

V livesportu skutečně žijeme sportem

Reprezentantů
Medailí z top akcí
Profesionálních
sportovců
účastníků
top lig
+ aktivních
závodníků

Livesport Talk

Podpora vzdělávání našich lidí je v Livesportu samozřejmostí. A neposíláme je jen na cizí konference - pro podobné technologické nadšence, jako jsme my, pořádáme vlastní sérii meetupů Livesport Talk.

48 výsledkových Flashscore projektů

Flashscore je náš největší projekt s globálním dosahem. Úpravy jeho designu a technologie proto musí reflektovat situaci s mobilním internetem v Africe stejně jako pravidla Applu pro AppStore nebo změny v AndroidSDK.

300 databázových systémů

Data jsou základem, bez něhož by Livesport nemohl fungovat. Získáváme je vlastními silami a ukládáme je a spravujeme na téměř 300 databázových serverech, pro které používáme různé technologie.

580
certifikátů

Pro naše projekty spravujeme téměř 600 wildcardových certifikátů od Let's Encrypt. To obnáší jejich automatickou obnovu a distribuci do infrastruktury i do cloudu.

Vlastní
datacentrum

Máme vlastní datové sály a v nich 27 racků. Redundance všech prvků máme minimálně N+1.

Najdi si své
místo v sestavě!